top of page

Warsztaty handpanowe — wprowadzenie do gry na handpanie | Bramari

Zaktualizowano: 28 cze16 czerwca

14:00 - 17:00

250 złotych


Czy słyszeliście kiedyś na żywo dźwięk handpana?

Może chcieliście zagrać na tym pięknym instrumencie, ale nie było okazji?

Zapraszamy Was na warsztaty, gdzie wspólnie zagłębimy się w dźwięk tego niesamowitego instrumentu. Poznacie techniki wydobywania dźwięku, stworzycie z małą pomocą swój pierwszy handpanowy numer, poddacie się rytmowi i zobaczycie gdzie dźwięk Was poniesie.

Warsztaty są dla wszystkich, bez względu na to czy grałaś/grałeś na jakimś instrumencie, czy nie. Handpan to instrument dla każdego. Można zagrać na nim prostą medytacyjną mantrę, jak również zaawansowane technicznie szaleństwa. Każdy odnajdzie w nim coś dla siebie.

O prowadzącym:

Michał jest muzykiem i producentem. Muzyką zajmuje się od ponad 20 lat, zaczynając od muzyki elektronicznej oraz skreczowania na gramofonach, grania na gitarze basowej i eksplorowania różnych instrumentów. Jego wielka pasja do handpana towarzyszy mu już ponad 5 lat. Obecnie dzieli się nią w ramach swojej szkoły Bramari Handpan School, głównie na Śląsku i w Małopolsce.

🛸 Nie musisz mieć własnego instrumentu — warsztat zapewnia zestaw handpanów w skali D-minor. Jeśli posiadasz handpana w tej skali możesz również do nas dołączyć!


⏰Data: 16.06.2024 r, godz. 14:00


Warsztat wraz z przerwą potrwa 3 godziny, podczas których:

🐝 posłuchacie w skrócie opowieści o handpanach

🐝 zostaną omówione różne techniki wydobycia dźwięku

🐝poznacie podstawy tworzenia rytmów oraz łączenia ich z melodią

🐝zagracie swój pierwszy utwór na handpanie

🐝 jeśli czas pozwoli, to wspólnie poimprowizujemy!


👨‍👩‍👦 Warsztat odbędzie dla 8-10 osobowej grupy. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Zapisy:


Koszt:

250 złotych

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata całości kwoty na konto:

mBank

Joanna Markowska

40 1140 2004 0000 3802 8452 2561

Tytuł: Handpany Kraków


50% tej kwoty to bezzwrotny zadatek, drugie 50% podlega ewentualnemu zwrotowi przy odwołaniu rezerwacji najpóźniej do niedzieli, 9 czerwca 2024 roku. Przy późniejszym odwołaniu uczestnictwa lub niepojawieniu się na warsztatach całość kwoty przepada (można przysłać zastępstwo) - zasada obowiązuje bez względu na wszelkie wypadki losowe i okoliczności.

Warsztaty są częścią eventu "Before PANTU", czyli eventu zapowiadającego I edycję PANTU Handpan Festival. Ten niezwykły festiwal zgromadzi czołówkę polskich i zagranicznych artystów handpanowych oraz nietuzinkowych DJ-ów z etnicznego nurtu elektro.

O festiwalu PANTU:

Po warsztatach zapraszamy na koncert zespołu BRASKA:

Do zobaczenia w WARSZTATOWEJ5!

12 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


bottom of page