top of page

Relaksujący koncert kamertonowy & Kaligrafia Zdrowia | 1 marca 2024

Zaktualizowano: 23 maj

1 marca zapraszamy na pierwszy powiew wiosny i oczyszczenie naszych ciał po zimie!


Kasia Janda poprowadzi w naszej przestrzeni zajęcia Kaligrafii Zdrowia, starożytnego systemu uzdrawiania, łączącego tai-chi, qigong, jogę i chińską kaligrafię oraz koncert kamertonowy, podczas którego rezonujące w ciele dźwięki przyniosą nam ukojenie i oczyszczenie z napięć.


Podczas wydarzenia będziemy rozbudzać nasze ciała, robić miejsce w nich i w naszych umysłach na nowe, wiosenne doświadczenia, otrzepywać się po zimie, relaksować się przy przenikających, głębokich dźwiękach kamertonów.... Czas tuż przed rozpoczęciem wiosny jest idealnym momentem, by zatrzymać się, oczyścić się po zimie i wejść w nową porę roku ze świeżą energią! Calligraphy Health to system dla dobrego samopoczucia stworzony przez Mistrza Zhen Hua Yang, aby pomóc ludziom ponownie połączyć się ze sobą i złagodzić współczesne problemy, takie jak stres, lęk, depresja, chroniczny ból i nie tylko. Poprawia krążenie krwi, poprawia funkcjonowanie narządów i poziom energii, a także uspokaja umysł.

Kamertony polecane są przede wszystkim osobom ze schorzeniami dotyczącymi psychiki, umysłu i stąd płynących zaburzeń. Są pomocne w problemach braku skupienia, zaburzonej koncentracji, czy stresie. Wspaniałe efekty przynoszą u dzieci z autyzmem, Downem, w przypadkach ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder – nadpobudliwość psychoruchowa z deficytem uwagi), nerwicach, depresjach, stanach lękowych czy maniakalnych, schizofrenii, pracy z nałogami, w mikrouszkodzeniach korowych, wszystkich chorobach psychicznych, ale także w chorobie Alzheimera czy SM (stwardnieniu rozsianym), itp.” - wg. Akademia Dźwięku, Barbara Romanowska


Załóżcie na siebie wygodne, niekrępujące ruchów ubrania i widzimy się w sali WARSZTATOWEJ5.


Plan wieczoru:

18:00 Kaligrafia Zdrowia

19:30 Przerwa na kawę lub herbatę w naszym kąciku

20:00 - 21:00 Koncert kamertonowy


Możliwe jest wykupienie wejść na pojedyncze wydarzenia lub wejście łączone.

Kaligrafia Zdrowia: 65 zł

Koncert kamertonowy: 65 zł

Wejście łączone na zajęcia oraz koncert: 100 zł


Zapisy prowadzimy telefonicznie:

📞 +48 730 685 606

oraz mailowo:


Numer konta do wpłat

mBank: 23 1140 2004 0000 3702 8339 8201

W tytule wpłaty prosimy wpisać:

„Darowizna na cele statutowe, Imię i Nazwisko uczestnika, nazwa zajęć/warsztatów, data zajęć”


Odetchnijcie z nami w WARSZTATOWEJ5! 🌬

38 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page