top of page
Szukaj

Warsztatowe ferie w WARSZTATOWEJ5Część rodziców zdążyła już zaplanować aktywności dla swoich dzieci, ale dla pozostałych to coroczny kłopot. By w czasie tegorocznej zimowej przerwy semestralnej młodzież nie musiała zostawać w domu, w towarzystwie nudy i nowych technologii, wychodzimy do Państwa z rozwiązaniem i inspirującą propozycją nowo otwartej Przestrzeni w samym sercu Krakowa.


WARSZTATOWE FERIE W WARSZTATOWEJ5 dedykowane są dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat, mają otwarty charakter, nie wymagają wcześniejszego przygotowania tanecznego oraz aktorskiego.


Od 12 do 16 lutego 2024 zajęcia zaplanowane są w godzinach od 10:00 do 14:00. Każdego dnia odbywać będą się dwa bloki zajęć z teatru, tańca, emisji głosu oraz pracy z wyobraźnią, a w przerwie pomiędzy zajęciami będzie czas na integrację i rozmowy.


Profil zajęć obejmuje obszary związane z kreatywnym doskonaleniem samego siebie, świadomością ruchu własnego ciała, głosu, oddechu, a także odpoczynkiem oraz rozwijaniem wyobraźni.


W programie WARSZTATOWYCH FERII W WARSZTATOWEJ5 proponujemy zajęcia:


- tańca współczesnego

- teatralne

- improwizacji ruchowej

- improwizacji aktorskiej

- emisji głosu


Warsztaty poprowadzą:


dr Katarzyna Anna Małachowska - aktorka, choreograf i pedagog. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Wykładowca Wydziału Aktorskiego krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego. Reżyserka kilku autorskich spektakli teatralnych, autorka ruchu scenicznego i choreografii do ponad 100 projektów i spektakli. Prowadzi zajęcia ze świadomości ciała, technik wyrazu scenicznego oraz ruchu w przestrzeni teatralnej.


Katarzyna Migała - pedagog tańca współczesnego, choreograf i menadżer kultury. Wykładowca Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi kierunku choreografii i techniki tańca. Wykładowca Wydziału Aktorskiego krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego. Założycielka i twórczyni ponad czterdziestu autorskich spektakli Teatru Tańca DF, autorka kilkunastu choreografii teatralnych oraz reżyserii światła.


Alicja Paleta - trenerka języka ruchu i pracy z ciałem, choreografka, italianistka i tłumaczka. Od ponad 20 lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą. Autorka etiud tanecznych i choreografii. Współtwórczyni koordynatorka projektów edukacyjno-artystycznych skierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów.


Aleksandra Kucharska - logopedka, rehabilitantka głosu i terapeutka miofunkcjonalna. Członkini Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji Głosu. W swojej praktyce łączy prace głosu, oddechu, ciała i emocji.


Joanna Mizgier – aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie, absolwentka Wydziału Aktorskiego krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego. Prowadzi warsztaty teatralne, aktorskie i wokalne dla dziećmi i młodzieży.


Koszt warsztatów wynosi 550,00 zł za osobę

(zawiera 20 godzin lekcyjnych zajęć oraz poczęstunek)

Warunkiem udziału w warsztatach jest wpłata na konto:

mBank: 23 1140 2004 0000 3702 8339 8201

W tytule wpłaty prosimy wpisać

„Darowizna na cele statutowe, Imię i Nazwisko Uczestnika, nazwa zajęć/warsztatów, data zajęć”.


Zapisy prowadzimy pod numerem telefonu +48 730 685 606 lub mailowo: kontakt@warsztatowa5.pl


Liczba miejsc jest ograniczona

(wydarzenie zostanie zrealizowane przy minimalnej liczbie 10 uczestników)


Potrzebujecie wygodnego ubrania

(nie ograniczającego ruchu oraz skarpetek do treningu)


Do zobaczenia w WARSZTATOWEJ5!


466 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page