top of page

Braska - koncert handpanowo-wokalny | 16 czerwca 2024

Zaktualizowano: 17 cze


16 czerwca 2024

19:00 - 20:30

Bilety: 50 złotych


Wspaniały duet muzyczny zagości w naszych przestrzeniach już w niedzielę 16 czerwca, przenosząc nas swoją muzyką do najczulszych miejsc naszej muzycznej wrażliwości...


"Braska to sensualny duet handpanowo-wokalny, którego kompozycje zainspirowane historiami ze świata natury i wewnętrznymi przeżyciami rozkołyszą Was w elektronicznych aranżacjach. Tworzą go Michał Misztal (Bramari) i Joanna Markowska." - tak piszą o sobie Braska w wydarzeniu na Facebooku.


Koszt biletu: 50 złotych do nabycia gotówką bezpośrednio przed koncertem. Po samym koncercie zapraszamy na Jam Session, gdzie wspólnie pogramy na handpanach i poddamy się naszym muzycznym natchnieniom! A zanim pojawicie się na koncercie, zachęcamy do posłuchania utworów Braski na YouTube.

Zobaczcie, jak Braska łączy swoje inspiracje i wrażliwość w kojące, ujmujące utwory:


Joanna i Michał w tym materiale muzycznym zawarli swój stosunek do siebie i świata. Ten muzyczny komentarz być może stanie się językiem, którym chętnie przemówiłby każdy z nas.

„Black Crow” - opowieść o ptaku, który jest w ciągłej wędrówce stała się dla Braski bazą do muzycznej interpretacji i reharmonizacji tego utworu.

To wykonanie jest plenerową odsłoną akustycznej twórczości Braski. - z opisu pod utworem BraskiTo video jest efektem przyjaźni i inspiracji instrumentem:

Agharta Gb2 Nordlys 15 (mitosis skin)

“Bestia rara”od Agharty: Gb2/ (Bb2-Db3-F3) Gb3-Ab3-Bb3-C4-Db4-F4-Ab4-C5

(Db5-F5-Ab5)

Film jest zapowiedzią pełnej wersji utworu Braski „Warm Dunes Lullaby” wykonanym na tym niezwykłym handpanie. - z opisu pod utworem Braski Do zobaczenia na scenie WARSZTATOWEJ5!

45 wyświetleń0 komentarzy

Comentários


bottom of page