top of page
Szukaj

MARIA ŻNIWA | TEATR CZARNY & MONIKA PADEWSKA SPEKTAKL + PREMIERA ALBUMUfoto: Sylwia Matyja


19 stycznia (piątek) o godz. 20.00 zapraszamy serdecznie na wyjątkowy wieczór!


Muzyczny spektakl-koncert rozpisany na aktorkę i dwóch muzyków, który, wypełniony autorskimi piosenkami i bezkompromisowym monologiem, skonfrontuje widzów ze światem młodej dziewczyny, którym rządzą pogoń za perfekcją, pięknem i obsesja doskonałości.


Będzie to wyprawa w świat skrajności, wypełniony baśniowym realizmem gorączkowy rollercoaster nastrojów, gdzie potrzeba miłości i akceptacji walczy z potrzebą czystej (auto)destrukcji.


Zapraszamy na emocjonalne przedstawienie zadające pytania o granice tożsamości, wpasowania młodej osoby, dotkniętej zaburzeniami dwubiegunowymi, w stygmatyzujące społeczeństwo, oraz ultymatywną cenę bycia sobą (za wszelką cenę).


W spektaklu gra wybitna młoda aktorka Monika Padewska (którą w zupełnie innej muzycznej odsłonie możecie podziwiać w spektaklu "Przybory Wąsowskiego. Dom Wyobraźni" w Teatrze STU) oraz Szarek/Szumny [synthwave], duet realizujący elektroniczną muzykę na żywo.


W drugiej części wieczoru świętować będziemy premierę muzycznego materiału ze spektaklu MARIA ŻNIWA - to doskonała wiadomość dla wszystkich tych, którzy pokochali/pokochają MARIĘ i jej muzyką opowiadany świat.

37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page