top of page

Ochrona Danych Osobowych

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Cenimy Twoje zaufanie i dbamy o to, aby wszystkie dane, które nam powierzasz, były bezpieczne. Dowiedz się, jak i po co przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz w związku z tym prawa.

1. Administrator Danych Osobowych

FUNDACJA ZAWSZE SILNI, z siedzibą przy Huculskiej 13C, jest Administratorem Twoich danych osobowych i gwarantuje ich bezpieczeństwo zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

2. Podstawa Prawna Przetwarzania Danych

Przetwarzamy Twoje dane na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).

3. Cel Przetwarzania Danych

Twoje dane przetwarzamy w celu realizacji usług, zamówień oraz, jeśli wyrazisz na to zgodę, do celów marketingowych.

4. Bezpieczeństwo Danych

Zapewniamy środki techniczne i organizacyjne, które mają na celu ochronę Twoich danych przed utratą, nieuprawnionym dostępem czy innymi formami nielegalnego przetwarzania.

5. Twoje Prawa

Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usuwania oraz ograniczania przetwarzania. Możesz również wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych oraz skorzystać z prawa do przenoszenia danych.

6. Udostępnianie Danych

Informujemy, że w celu realizacji płatności Twoje dane mogą być przekazywane PayU SA. Dane mogą być również udostępniane firmom kurierskim oraz Poczcie Polskiej w celu realizacji dostaw.

7. Kontakt

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami [kontakt@warsztatowa5.pl] lub odwiedź nasz ośrodek pod adresem ul. Dunajewskiego 5, 31-133 Kraków

bottom of page